اتمام عملیات اصلاح خوردگی های ناشی از کاویتاسیون در سطوح سازه سرریزهای سد شهید عباسپور : مدیر تعمیرات ناحیه سد و نیروگاه شهید عباسپور در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان خوزستان از اتمام عملیات اصلاح خوردگی های ناشی از کاویتاسیون در سطوح سازه سرریزهای سد شهید عباسپور خبر داد . | هدکاور ۲۱ تنی واحد شماره ۲ نیروگاه سد دز نصب شد : مدیر پروژه بهینه سازی سد دز، در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان از انجام عملیات نصب هدکاور ۲۱ تنی واحد شماره ۲ آن نیروگاه خبر داد. | پایان عملیات تعمیر توربین واحد شماره ۶ نیروگاه دوم سد شهید عباسپور : مدیر تعمیرات ناحیه عباسپور در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان از پایان تعمیر توربین واحد ۶ نیروگاه دوم سد شهید عباسپور خبر داد. | از کتاب “راهی که آمده ایم” مدیریت دانش در صنعت نیروگاه های برق آبی رونمایی شد : مدیر برنامه ریزی و بهبود مدیریت در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان از رونمایی کتاب "راهی که آمده ایم" در حوزه مدیریت دانش در صنعت نیروگاه های برق آبی خبر داد . | پروژه آبرسانی شهرستان شوشتر از سایت جدید کفعلی رسما افتتاح شد : معاون پروژه ها در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاههای برق آبی خوزستان از افتتاح رسمی پروژه آبرسانی از سایت جدید کفعلی شهرستان شوشتر خبر داد. |
امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سه شنبه / ۰۴ تیر ۱۴۰۲ / ۰۸ : ۳۴
دسته بندی : عمومی
کد خبر : 100000135
خبرنگار : حسن کریمی
مانور آمادگی در شرایط وقوع زلزله به میزبانی ناحیه مسجدسلیمان برگزار شد

 رئیس اداره ایمنی(HSE) در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از انجام موفقیت آمیز مانور آمادگی در شرایط وقوع زمین لرزه در تعمیرات ناحیه مسجدسلیمان خبر داد .

فریبرز عالیپور ضمن تاکید بر اهمیت آموزش در مباحث ایمنی افزود : مانور با هدف افزایش سطح آمادگی کارکنان شرکت تعمیرات در شرایط وقوع زلزله و با حضور کارکنان تعمیرات ناحیه مسجدسلیمان برگزار شد.

عالیپور در ادامه افزود : با وقوع زمین لرزه فرضی، کارکنان حاضر در ساختمان اداری ناحیه مسجدسلیمان، بلافاصله طبق آموزش های دریافتی، برای پیشگیری از حوادث، در مکان های امن قرار گرفته و پس از زلزله، ساختمان را ترک نموده و در محوطه باز بیرون از ساختمان تجمع کردند و درادامه، گروه های عملیاتی ایمنی، بهداشت کار و ساختمانی برای امداد رسانی و کمک به مصدومان فرضی، همراه با تجهیزات لازم، وارد عمل شده و مصدومان فرضی را از ساختمان خارج نمودند که توسط کادر اورژانس در محل حادثه مورد معاینه و مداوای ابتدایی قرار گرفتند.

وی افزود  : عملیات جست و جو برای تخلیه کامل ساختمان از کارکنان باقی مانده، بخش دیگری از این مانور بود که توسط گروه ایمنی با موفقیت به انجام رسید.

عالیپور در پایان خاطرنشان کرد : این مانور با هماهنگی و همکاری مسئولین HSE  نواحی سه گانه تعمیرات (دز، مسجدسلیمان و شهید عباسپور) و ستاد مرکزی و همچنین آتشنشانی و امداد شرکت بهره برداری سد مسجدسلیمان برگزار و ارتقای سطح آمادگی کارکنان، بررسی شرایط امداد رسانی، سرعت عمل کارکنان و گروه های عملیاتی در شرایط وقوع زمین لرزه، آشنایی با نحوه عمل در زلزله واهدافی است که در این عملیات به دست آمد.

ارسال نظر

ارسال

لیست نظرات