اتمام عملیات اصلاح خوردگی های ناشی از کاویتاسیون در سطوح سازه سرریزهای سد شهید عباسپور : مدیر تعمیرات ناحیه سد و نیروگاه شهید عباسپور در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان خوزستان از اتمام عملیات اصلاح خوردگی های ناشی از کاویتاسیون در سطوح سازه سرریزهای سد شهید عباسپور خبر داد . | هدکاور ۲۱ تنی واحد شماره ۲ نیروگاه سد دز نصب شد : مدیر پروژه بهینه سازی سد دز، در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان از انجام عملیات نصب هدکاور ۲۱ تنی واحد شماره ۲ آن نیروگاه خبر داد. | پایان عملیات تعمیر توربین واحد شماره ۶ نیروگاه دوم سد شهید عباسپور : مدیر تعمیرات ناحیه عباسپور در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان از پایان تعمیر توربین واحد ۶ نیروگاه دوم سد شهید عباسپور خبر داد. | از کتاب “راهی که آمده ایم” مدیریت دانش در صنعت نیروگاه های برق آبی رونمایی شد : مدیر برنامه ریزی و بهبود مدیریت در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان از رونمایی کتاب "راهی که آمده ایم" در حوزه مدیریت دانش در صنعت نیروگاه های برق آبی خبر داد . | پروژه آبرسانی شهرستان شوشتر از سایت جدید کفعلی رسما افتتاح شد : معاون پروژه ها در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاههای برق آبی خوزستان از افتتاح رسمی پروژه آبرسانی از سایت جدید کفعلی شهرستان شوشتر خبر داد. |
امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
دوشنبه / ۰۵ مرداد ۱۴۰۲ / ۰۸ : ۳۵
دسته بندی : عمومی
کد خبر : 100000139
خبرنگار : حسن کریمی
مانور آمادگی اطفا حریق در شرکت تعمیرات نیروگاه های برق آبی خوزستان برگزار شد

رئیس اداره ایمنی (HSE) در شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از انجام موفقیت آمیز مانور آمادگی در شرایط اطفا حریق در تعمیرات ناحیه عباسپور خبر داد .

فریبرز عالیپور ضمن تاکید بر اهمیت آموزش در مباحث ایمنی گفت: مانور با هدف افزایش سطح آمادگی کارکنان شرکت تعمیرات در شرایط آتش سوزی و با حضور کارکنان تعمیرات ناحیه شهید عباسپور برگزار شد.

وی افزود: با ایجاد چند نقطه آتش سوزی فرضی، کارکنان حاضر در ناحیه تعمیرات و با همکاری آتشنشانی شرکت تولید، بلافاصله طبق آموزش های دریافتی، برای پیشگیری از حوادث، در مکان های امن قرار گرفته و گروه های عملیاتی ایمنی، بهداشت کار و ساختمانی و آتشنشانی برای امداد رسانی و کمک به مصدومان فرضی، همراه با تجهیزات لازم، وارد عمل شده و آتش را مهار کردند.

فریبرز عالیپور عنوان کرد: عملیات استفاده از انواع کپسول های آتشنشانی، بخش دیگری از این مانور بود که توسط گروه ایمنی با موفقیت به انجام رسید.

وی در پایان یادآور شد: این مانور با هماهنگی و همکاری مسئولین HSE  نواحی سه گانه تعمیرات (دز، مسجدسلیمان و شهید عباسپور) و ستاد مرکزی و همچنین آتشنشانی و امداد شرکت بهره برداری سد شهید عباسپور برگزار و ارتقای سطح آمادگی کارکنان، بررسی شرایط امداد رسانی، سرعت عمل کارکنان و گروه های عملیاتی در شرایط وقوع آتش سوزی، آشنایی با نحوه عمل در زمان وقوع حریق و … اهدافی است که در این عملیات به دست آمد.

ارسال نظر

ارسال

لیست نظرات